O projektu

O projektu

DRUHÝ DOMOV NA HORÁCH

Apartmány Albeřice jsou situovány v horní části maršovského údolí, v Dolních Albeřicích, v nadmořské výšce 750 metrů, pouhých 15 minut jízdy autem od Pece pod Sněžkou i na druhou stranu od Jánských lázní. Výstavba bude zahájena podle klimatických podmínek ve 1Q 2024 a dokončena bude ve 3Q 2025. Apartmány mohou být skvělou obohacující investicí do vašeho životního stylu i nemovitostního portfolia.

NA SNĚŽKU ROVNOU Z VAŠICH DVEŘÍ

Záměrem projektu je vytvořit luxusní druhé bydlení pro milovníky hor, volnosti a plného života, kteří upřednostňují spíše koncept blízký soukromým horským chalupám, než turisticky vytíženým lyžařským centrům. Apartmány Albeřice jsou právě takové – bydlení uprostřed přírody, v klidu a tichu, leč v pohodlné a rychlé dojezdové vzdálenosti jak do hlavních lyžařských středisek v Peci a Jánských lázních, s jejich zázemím restaurací či zábavních a wellness center, tak i na mnoho menších sjezdovek v blízkém okolí. V letní sezóně pak můžete nastoupit na cyklistické i turistické trasy, včetně té na Sněžku, rovnou z vašich dveří.

zahájení prodeje

2Q 2023

zahájení stavby

1Q 2024

dokončení hrubé stavby

4Q 2024

dokončení projektu

3Q 2025

předávání jednotek

4Q 2025

Apartmány Albeřice
nabízejí

komorní charakter rezidence: jen 11 apartmánů – špičková architektura a design – přírodní materiály a vysoké interiérové standardy – úložiště pro kola a lyže –nejkrásnější vysokohorské turistické a cyklistické trasy – krytá parkovací stání – vytápění tepelnými čerpadly – hladká dostupnost do velkých lyžařských center v Peci a Jánských lázních (15 min autem) – menší sjezdovky v nejbližším okolí