Architektura

Architektura

LUXUSNÍ ARCHITEKTURA V TRADIČNÍM DUCHU

Koncept projektu Apartmány Albeřice pochází z dílny studia MORIX manželů Pizingerových. Ve spolupráci s developerem a jeho projekční kanceláří Kompozitura vzniká nové stylové apartmánové bydlení v srdci Krkonoš. Apartmány Albeřice jsou koncipovány v duchu nejkrásnějších, moderních horských chalup v luxusně tradičním stylu. Uspokojí svým architektonickým ztvárněním i stavebním zpracováním náročné zájemce o komfortní a jedinečné druhé horské bydlení v dosahu hlavních center, leč daleko od hlučícího davu.

Předností apartmánů je vedle kvalitního moderního pojetí stavby také hojné využití pro hory typických dřevěných komponentů. Vnitřní atmosféru apartmánů pak tvoří vedle autentických přírodních materiálů také masivní prosklení, které ji přidává navíc ještě intimní propojení s okolní přírodou a tichem malebného Maršovského údolí.

Dispozice se nabízejí ve variantách 1+kk až 3+kk (48 m2 – 146 m2). Každý apartmán má svou terasu, ty přízemní navíc vlastní předzahrádku. Velkorysé obývací pokoje jsou prosklené s prostupem na terasy, dále jsou v apartmánech útulné ložnice, designové koupelny s okny, praktické šatny i další úložné prostory. Budoucí majitele potěší v pokojích i koupelnách vysoké standardy interiéru v čistě přírodních materiálech, s hojným využitím skla a dřeva. V komorách či vestavných skříních je pamatováno na přívod pro pračky a sušičky. Po návratu z přírody domů bude určitě příjemné také posezení u krbu či na terase s výhledem na louky a lesy lemující údolí. Až do dokončení hrubé stavby bude možné vybírat si ze standardu i nadstandardu.

K apartmánům náleží vlastní kryté parkovací stání a zabezpečený zděný sklad pro kola a jiné sportovní vybavení. V domě je také lyžárna s uzamykatelnými boxy pro každý z apartmánů.

Dům bude vytápěn tepelným čerpadlem, rozvod tepla je podlahovým vytápěním. Velkoformátová okna budou vybavena předokenními hliníkovými žaluziemi. Součástí apartmánů je chytré řízení domácnosti.